10X Mikrofon Z Przyciskiem PTT Dla Nowa Wersja MH-48A6J Yaesu FT-7800R FT-7900

10X Mikrofon Z Przyciskiem PTT Dla Nowa Wersja MH-48A6J Yaesu FT-7800R FT-7900

€ 4.90

Number

urlop od 2'th do 24'th, lutego 2018. dzięki za wsparcie wszystkie czasy! więcej nowych produktów, więcej rabat po wakacjach! 10 X Mikrofon Z Przyciskiem PTT Dla Nowa Wersja MH-48 A6 J Yaesu FT-7800 R FT-7900 opis : Przełączniki Taktowe (przycisk PTT) uniwersalny typ kompatybilny dla Nowa Wersja MH-48 A6 J mikrofon z FT-7800 FT-7900 .. Uwaga : Ta wersja dla Nowych Wersji MH-48 A6 J pakiet : takt przełącznik : 10 sztuk uwaga : 1. tylko wysyłamy twój adres Alipay. weźmiemy nie odpowiedzialność zaniedbania niewłaściwy adres wysyłki spowodowane przez kupującego. wysyłka i Powrotu 1. Wszystkie elementy są sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysyłką. 2. We zwrotu lub wymiany elementu, jeśli jest uszkodzony lub utracony. koszty wysyłki nie podlega zwrotowi, skontaktuj się z nami poprzez e-mail przed zwrócić towar. 3. niestandardowe podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej. 4. jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 7 dni od daty otrzymania item. 5. Delivery czas : Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni przez Standardowy Pocztę po Powietrza otrzymanej zapłaty.


Więcej danych

Numer modelu:
RP-PBMH-48A6J
Nazwa marki:
lighttree

Najlepsi sprzedawcy

10X Przełącznik Głośności Potencjometr Do DGP4150 DGP6150 Całkowite Nowe
  • Świeży

10X Przełącznik Głośności Potencjometr Do DGP4150 DGP6150 Całkowite Nowe

€ 32.41

urlop od 2'th do 24'th, lutego 2018 dzięki za wsparcie wszystkie czasy! więcej nowych produktów, więcej rabat po wakacjach! 10 X Przełącznik Głośności Potencjometr Do DGP4150 DGP6150 Całkowite Nowe Compatiable do Motorola : DGP4150 DGP4150 + DGP6150 DGP6150 + XPR6350 XRP6380 XPR6550 XIR P8268 pakiet inclued : Przełącznik głośności 10 sztuk indywidualne torebkę foliową dla każdego z nich...

5x Przełącznik Forum Mieszkanie Flex Cable Ribbon Złącze 12 P Dla Motorola Radio Akcesoria CP1660 CP1300 CP1200
  • Świeży

5x Przełącznik Forum Mieszkanie Flex Cable Ribbon Złącze 12 P Dla Motorola Radio Akcesoria CP1660 CP1300 CP1200

12.46 € 11.00

100% Brand New. kompatybilny z modelami : Motorola CP1660 CP1300 CP1200 pakiet w tym : 5 sztuk z kablem Sposób płatności : akceptujemy płatności Escrow. wysyłka i Powrotu : 1 Na zamówienie, podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej.2, Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 5 dni od daty otrzymania item.3 Mamy zwrot lub wymianę pozycję, jeśli jest uszkodzony lub utracony...

5X350 MHZ UHF Antena Dla Motorola GP338 Dwukierunkowy Radia GP88 GP300 GP320 GP350 GP68 HT50 HT600 HT750 HT1250/1550
  • Świeży

5X350 MHZ UHF Antena Dla Motorola GP338 Dwukierunkowy Radia GP88 GP300 GP320 GP350 GP68 HT50 HT600 HT750 HT1250/1550

10.79 € 10.00

szczegóły : 100% Brand New.częstotliwość : 330390 MHzdługość : 9 cmkompatybilny z modelu : Motorola GP300, GP350, GP88, GP1280, GP320, GP328, GP328 PlGP338, GP338 PlGP340, GP344, GP360, GP380, GP388, GP620, GP640, GP660, GP68, GP680 HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250LS, HT1250LS PlHT1550, HT1550XLSMT1000, MTX850, MTX850LS, MTX8250, MTX8250LS, MTX950, MTX9250 P10, P100, P110, P1225, P1225LS, P200, P210, PR400 PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150SP50, SP50 PlEX500, EX600, EX600XLS, GL2000 pakiet Zawiera : 5 x Antena Sposób płatności : akceptujemy płatności Escrow. wysyłka i Powrotu : 1 Na zamówienie, podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej.2, Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 5 dni od daty otrzymania item.3 Mamy zwrot lub wymianę pozycję, jeśli jest uszkodzony lub utracony...

Czarny Obudowa Przednia Pokrywa W/Przełącznik Klawiatura Membranowa Zestaw Naprawczy Gałka Dla ICOM IC-V8 Radio
  • Świeży

Czarny Obudowa Przednia Pokrywa W/Przełącznik Klawiatura Membranowa Zestaw Naprawczy Gałka Dla ICOM IC-V8 Radio

10.79 € 10.00

stan : Używane.kompatybilny z modelu : ICOM ICV8pakiet Zawiera : patrz zdjęcia wysyłka i Powrotu :   1 Na zamówienie, podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej.   2, Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 5 dni od daty otrzymania item.   3 Mamy zwrot lub wymianę pozycję, jeśli jest uszkodzony lub utracony...

Dobra jakość radia Nanfone NF-669 Hurtowych przypadku
  • Świeży

Dobra jakość radia Nanfone NF-669 Hurtowych przypadku

€ 7.48

dobra jakość radia Nanfone NF669 Hurtowych przypadku Opis produktu materiałplastikowezastosowanie RADIO POKRYWArozmiardługość : 10 cm Szerokość : 5 cmważą20gkolorczarnydane techniczne : zupełnie nowynieużywanynieotwartedobrej jakości FIT FOR Nanfone NF669

10 sztuk 4 Drutu Wymiana Mikrofon Mic Kabel Do 2 Pin TK-3102 TK-3107 Radia kenwood TK-3118 TK-3160
  • Świeży

10 sztuk 4 Drutu Wymiana Mikrofon Mic Kabel Do 2 Pin TK-3102 TK-3107 Radia kenwood TK-3118 TK-3160

29.91 € 28.00

100% brand new. kompatybilny z Radiem Modele, jak poniżej : dla Kenwood : TK240 TK250 TK255 TK260 TK260 G TK270 G TK272 G TK278 TK270 TK278 G TK340 TK349 TK350 TK353 TK360 TK360 G TK370 TK370 G TK373 G TK378 TK378 G TK430 TK431 TK715 TK2100 TK2102 TK2107 TK2118 TK2160 TK3100 TK3101 TK3102 TK3107 TK3118 TK3160 HYT : TC268 TC268 S TC270 TC270 S TC368 TC368 S TC370 TC370 S itpdla Linton : LT2288 LT3288 LT6288 LT5288 LT3188 LT2188 LT3260 LT2268 LT3268 LT6188 LT6600 LT6100 LT6100plLT6000. dla PUXING : PX777 PX888 PX666 PX3288 PX328 PX333 PX999 PX555. dla WOUXUN : KG659 KG679 KG669 KG689 sf KG699 KG801 KG703 WESTAR : V2180 V3180 dla WEIERWEI : VEV3288 S V1000 VEVV8 VEV3288 dla QUANSHENG : TGK4 AT TG2 AT TG45 AT TG42 AT TG22 AT TG25 AT TGUVRonson : RT6000dla UV5 RL Baofeng UV5 R UV3 R + pakiet Wliczone : 10 x kabel mikrofonu wysyłka i Powrotu :   1 Na zamówienie, podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej.   2, Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 5 dni od daty otrzymania item.   3 Mamy zwrot lub wymianę pozycję, jeśli jest uszkodzony lub utracony...

Darmowa Wysyłka Nieskończoność gsmjustoncct Najlepiej Dongle BB5
  • Świeży

Darmowa Wysyłka Nieskończoność gsmjustoncct Najlepiej Dongle BB5

€ 38.47

wsparcie model : S40 : 6233, 7370, 6300, 6270, 6280, 6288, 7390, 6500 slide, 6500 classic, 7900 pryzmat, 7500, 7120c, 7310 supernova, 7510 s, 7610 s, 5200 XM, 5300 XM, 5310 XM, 5130, 2700c, 6600 slide, 3610a, 3610 krotnie, 6555, 6085, 6086, 6125, 2690, 2710 navi, 6131, 6133, 3109, 3110c, 3120c, 3500, 3600, 3710 krotnie, 3720 classic, 5220 XM, 5610 XM, 6151, 6267, 6303, 6303i, 6300i, 6600 krotnie, 7210 s, 8600 luna, 8800arte..wszystkie RMzmiany tych modeli są obsługiwane też...

10 sztuk/partia STX882 433 MHz ASK Moduł Nadajnika Bezprzewodowego RF
  • Świeży

10 sztuk/partia STX882 433 MHz ASK Moduł Nadajnika Bezprzewodowego RF

14.54 € 10.00

10 sztuk / partia STX882 433 MHz ASK Moduł Nadajnika Bezprzewodowego RF STX882jest niski koszt, mały rozmiar, ultrawysokiej mocy, niskie harmoniczne ASK moduł nadajnika ma wysoką stabilność i wysokie koszty, przy 3.6 V zasilania, aby osiągnąć 50 m W, jest obecnie na rynku w ramach tej samej napięcie moc nadawania ASK moduł nadajnika...

Darmowa Wysyłka BNC męski na BNC żeński 2 W DC-3GHz Tłumik 15dB Koncentryczny RF
  • Świeży

Darmowa Wysyłka BNC męski na BNC żeński 2 W DC-3GHz Tłumik 15dB Koncentryczny RF

€ 49.86

darmowa Wysyłka wysokiej jakości BNC męski na BNC żeński 2 W 15d B Tłumik Koncentryczny RF (DC3 GHz)  Specyfikacja techniczna : częstotliwość : DC3 GHzVSWR : 1.20 Maksymalnaśrednia Moc : 2 W impedancja : 50ohmtłumienie : 15db +1.0d B (1,2, 3,5, 6,10, 20, 30d B dostępne;110d B ± 5d B, 1530d B ±1d B.) temperatura : 55 ° C do + 125 ° Człącze : BNC męski na BNC żeński 1...

1 Pin PTT Gardła Mic Covert Acoustic Słuchawka Tube/Słuchawki Motorola Radio T5820, T5822, T5900, T5920, T5950, T5950AA T6000
  • Świeży

1 Pin PTT Gardła Mic Covert Acoustic Słuchawka Tube/Słuchawki Motorola Radio T5820, T5822, T5900, T5920, T5950, T5950AA T6000

14.95 € 14.00

opis : 1) 100% NOWY i NIGDY NIE UŻYWANE2) przycisk klip Finger PTT3) przekazuje bezpośrednio z gardła mikrofon, więc to nie jest wrażliwy na szumy tła.4) Z najlepszych jakości przezroczyste rury akustycznej, które mogłyby trudno być wykryte przez ludzi wokół ciebie, i ochrony zdrowia z radio fali elektromagnetycznej promieniowania. kompatybilny z Motorola Modele : TKLR Serii : TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR TLKR T8 T9 EM Serii : EM1000, EM1000 R, EM1020 R,MR Seria : MR350 R, MR355 R, MR356 RMH Serii : MH230 RMB reduktor Serii : MB140 RSeria MC : MC220 R, MC225 R, MH230 R,MJ Serii : MJ270 RXTR446, XTL446, PMR446duch GT / GT plFR50, FR60,SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R,FR50, F60, FV200, FV200 R, FV200 AA, FV300, FV500, FV500 R, FV500 AA, FV600, FV700, FV750, FV800,T270, T280, T289,T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA,T5000, T5100, T5000 AA, T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA, T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820, T5822, T5900, T5920, T5950, T5950 AA,T6000, T6200, T6210, T6212, T6220, T6222, T6250, T6300, T6300 AA, T6310, T6312, T6320, T6322, T6400, T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R, T6500 AA,T7000, T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450,T8000, T8500, T8550,T9000, T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680, pakiet zawiera : 1 X Gardła Mic Słuchawki / Słuchawki Motorola Radio Sposób płatności : akceptujemy płatności Escrow. wysyłka i Powrotu : 1 Na zamówienie, podatków i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę i opłaty przewozowej.2, Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktów, prosimy o kontakt w ciągu 5 dni od daty otrzymania item.3 Mamy zwrot lub wymianę pozycję, jeśli jest uszkodzony lub utracony...

5X Kabel Do GM300 GM338 Opóźnienia I Tak Dalej Stacji Radiowej Repeater
  • Świeży

5X Kabel Do GM300 GM338 Opóźnienia I Tak Dalej Stacji Radiowej Repeater

€ 16.45

urlop od 2'th do 24'th, lutego 2018 dzięki za wsparcie wszystkie czasy! więcej nowych produktów, więcej rabat po wakacjach! rzecz specyfiki : 5 X Kabel Do GM300 GM338 Opóźnienia I Tak Dalej Stacji Radiowej Repeater zastosowanie : TXRX z opóźnieniem ocena : Wysokiej Jakości typ : złącze kabla długość kabla : około 32 cm zastosowanie : Do GM3688 GM300 GM338 GM3188 GM950 I GM950 E SM120...

INNO ŚWIATŁA TR-PX13C-V00 10Gb-1310nm-1.4km SFP
  • Świeży

INNO ŚWIATŁA TR-PX13C-V00 10Gb-1310nm-1.4km SFP

€ 15.67

zapraszamy do See Me Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca See Me wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości.

Kompatybilny z GLC-BX40-U-I 1000BASE-BX-U BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Transceiver moduł SFP
  • Świeży

Kompatybilny z GLC-BX40-U-I 1000BASE-BX-U BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Transceiver moduł SFP

€ 18.46

proszę o oferty marki z urządzeń do nas podczas składania zamówienia so, że będziemy produkować kompatybilny części dla ciebie,dziękuję zapraszamy do See Me Technology Co, LTDzniżki dla handlu hurtowego?więcej numery katalogowe?cytat dla BOM?aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimykontakt sprzedawca See Mewszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości...

Kompatybilny z Arista Networks SFP-1G-BXU-40 1000BASE-BX BiDi BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Transceiver moduł SFP
  • Świeży

Kompatybilny z Arista Networks SFP-1G-BXU-40 1000BASE-BX BiDi BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Transceiver moduł SFP

€ 18.28

proszę o oferty marki z urządzeń do nas podczas składania zamówienie so, że będziemy produkować kompatybilny części dla ciebie, dziękuję zapraszamy do See Me Technology Co, LTDzniżki dla handlu hurtowego?więcej numery katalogowe?cytat dla BOM?aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimykontakt sprzedawca See Mewszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości...

Kompatybilny z H3C SFP-FE-LX-SM1310-BIDI 100BASE-BX BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 15 km DDM Transceiver moduł SFP 100 M
  • Świeży

Kompatybilny z H3C SFP-FE-LX-SM1310-BIDI 100BASE-BX BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 15 km DDM Transceiver moduł SFP 100 M

€ 15.08

proszę o oferty marki z urządzeń do nas podczas składania zamówienie so, że będziemy produkować kompatybilny części dla ciebie, dziękuję zapraszamy do See Me Technology Co, LTDzniżki dla handlu hurtowego?więcej numery katalogowe?cytat dla BOM?aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimykontakt sprzedawca See Mewszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości...